Вход | Регистрация

Отворен Парламент

граждански гласове

Десислава Вълчева Атанасова, Избирателен район 19-Русе

Десислава Вълчева Атанасова
  • Дата и място на раждане: 08 октомври 1978г.; Дулово, България
  • Професия: юрист
  • Семейно положение: омъжена
  • Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%
  • Избирателен район: 19-РУСЕ
  • Партийна принадлежност: Няма
  • E-mail: desislava.atanasova@parliament.bg
  • Официална страница: няма
  • Лична страница: няма
  • Twitter: няма
  • Facebook: няма
Одобрение:
0 одобряват
2 не одобряват
Посещения: 701

Законопроекти

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за устройството на държавния бюджет Внесен четвъртък, 26 май 2011

Законопроект за изменение и допълнение на Конституцията на Република България Внесен четвъртък, 26 май 2011

Законопроект за изменение на Закона за лечебните заведения Внесен вторник, 17 май 2011

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за медицинските изделия Внесен четвъртък, 17 февруари 2011

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за съдебната власт Внесен сряда, 09 февруари 2011

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за обществените поръчки Внесен четвъртък, 22 април 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Гражданския процесуален кодекс Внесен петък, 30 юли 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за съдебната власт Внесен четвъртък, 15 юли 2010

Проект на Изборен кодекс Внесен четвъртък, 04 ноември 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Наказателно-процесуалния кодекс Внесен четвъртък, 15 юли 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Търговския закон Внесен петък, 30 юли 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за здравето Внесен четвъртък, 18 февруари 2010

Парламентарни питания

Няма

Десислава Вълчева Атанасова в медиите

Няма

Видео

%%VIDEOS%%

Член на комисии

Член на групи за приятелство