Вход | Регистрация

Отворен Парламент

граждански гласове

Димо Георгиев Гяуров, Избирателен район 16-Пловдив Град

Димо Георгиев Гяуров
  • Дата и място на раждане: 12 май 1963г.; Варна, България
  • Професия: юрист
  • Семейно положение: женен
  • Избран(а) с политическа сила: "Синята коалиция" 6.76%
  • Избирателен район: 16-ПЛОВДИВ ГРАД
  • Партийна принадлежност: Парламентарна група на Синята коалиция - СДС, ДСБ, Обединени земеделци, БСДП, РДП
  • Приемна на депутата в избирателния район:  
  • E-mail: dimo_g_g@abv.bg
  • Официална страница: няма
  • Лична страница: няма
  • Twitter: няма
  • Facebook: няма
  • Образование на депутата:  
  • Още данни за депутата: Информацията е взета от Регистъра по Закона за предотвратяване и разкриване на конфликт на интереси на Народното събрание

    Делови и бизнес интереси:

    1. Бил е в управлението на:
    Няма

    2. Има/л участие в:
    Няма

    3. Декларирал акции/дялове в:
    Няма

    4. Професионален опит и делови/бизнес интереси в областта на:
    Неправителствен сектор

    5. Управление/контрол на НПО:
    - Фондация „Български републикански институт”;
    - Фондация „Победа”;

    6. Декларирани финансови задължения:
    Няма
Одобрение:
3 одобряват
1 не одобряват
Посещения: 764

Законопроекти

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за административните нарушения и наказания Внесен сряда, 23 май 2012

Законопроект за временно въвеждане на ограничения за заемане на ръководни длъжности Внесен петък, 11 май 2012

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за стоковите борси и тържища Внесен четвъртък, 02 февруари 2012

Законопроект за държавните такси Внесен сряда, 01 февруари 2012

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за данък върху добавената стойност Внесен сряда, 21 декември 2011

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за мерките срещу изпирането на пари Внесен вторник, 13 декември 2011

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за политическите партии Внесен четвъртък, 23 юни 2011

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за контрол върху наркотичните вещества и прекурсорите Внесен сряда, 16 февруари 2011

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за контрол върху наркотичните вещества и прекурсорите Внесен петък, 04 февруари 2011

Законопроект за Държавната агенция за разузнаване Внесен вторник, 12 октомври 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Кодекса за социално осигуряване Внесен сряда, 10 март 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за храните Внесен сряда, 24 февруари 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за обществените поръчки Внесен петък, 19 март 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за данък върху добавената стойност Внесен сряда, 26 август 2009

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за данък върху добавената стойност Внесен четвъртък, 27 август 2009

Парламентарни питания

26 октомври 2012
Въпрос към Николай Младенов, Министър на външните работи относно конкретни стъпки за защита на българските национални интереси в процеса на разширяване на ЕС със страните от Западните Балкани

22 юни 2012
Въпрос към Цветан Цветанов, Заместник министър-председател и министър на вътрешните работи относно наличие на тежковъоръжени сили на реда по време на протеста на "Орлов мост" на 13 юни 2012 г., поведението им и отношението на протестиращите младежи

09 март 2012
Въпрос към Диана Ковачева, Министър на правосъдието относно допълнително материално стимулиране в Агенцията по вписвания

02 март 2012
Въпрос към Диана Ковачева, Министър на правосъдието относно допълнително материално стимулиране в Агенцията по вписвания

20 януари 2012
Въпрос към Диана Ковачева, Министър на правосъдието относно неправомерно събиране на такси от Агенция по вписванията за извършване на вписвания в Търговския регистър по електронен път

28 май 2010
Въпрос към Симеон Дянков, Заместник министър-председател и министър на финансите относно договор между МФ и "Краун Ейджънтс"

Димо Георгиев Гяуров в медиите

Няма

Видео

%%VIDEOS%%

Съветници

Костадин Иванов Марков — регионална политика, местно самоуправление

Член на комисии

От сряда, 29 юли 2009 е зам.-председател на КОМИСИЯ ПО ВЪНШНА ПОЛИТИКА И ОТБРАНА

От четвъртък, 10 декември 2009 е председател на КОМИСИЯ ЗА БОРБА С КОРУПЦИЯТА И КОНФЛИКТ НА ИНТЕРЕСИ И ПАРЛАМЕНТАРНА ЕТИКА

От сряда, 01 септември 2010 е член на КОМИСИЯ ЗА БОРБА С КОРУПЦИЯТА И КОНФЛИКТ НА ИНТЕРЕСИ И ПАРЛАМЕНТАРНА ЕТИКА

От сряда, 02 септември 2009 е член на Временна анкетна комисия за проверка на разходите, назначенията и сделките, извършени в последната една година от мандата на правителството на Сергей Станишев

От сряда, 16 септември 2009 е член на Подкомисия, която осъществява парламентарен контрол върху дейността на Националната разузнавателна служба, Националната служба за охрана и служба "Военна информация" към Министерството на отбраната

От четвъртък, 11 февруари 2010 е член на Временна комисия за изработване на Изборен кодекс

От сряда, 29 юли 2009 е член на КОМИСИЯ ЗА БОРБА С КОРУПЦИЯТА И КОНФЛИКТ НА ИНТЕРЕСИ И ПАРЛАМЕНТАРНА ЕТИКА