Вход | Регистрация

Отворен Парламент

граждански гласове

Искра Фидосова Искренова, Избирателен район 12-Монтана

Искра Фидосова Искренова
  • Дата и място на раждане: 22 август 1971г.; Лом, България
  • Професия: юрист
  • Семейно положение: омъжена
  • Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%
  • Избирателен район: 12-МОНТАНА
  • Партийна принадлежност: Парламентарна група на ПП ГЕРБ
  • Позиция в партията: областен координатор на ПП ГЕРБ - Монтана
  • Приемна на депутата в избирателния район: Офис на ГЕРБ в Монтана, бул. "Трети март" №39,
    E-mail: montana@gerb.bg,
  • Телефон за връзка с депутата и/или неговите сътрудници: 096 30 00 66
  • E-mail: fidosova@gbg.bg
  • Официална страница: няма
  • Лична страница: няма
  • Twitter: няма
  • Facebook: няма
  • Образование на депутата: Средно образование: Природо математическа гимназия Монтана

    Висше образование: Магистър по право 
  • Последна месторабота: нотариус в Нотариална кантора в Монтана
  • Още данни за депутата: Информацията е взета от Регистъра по Закона за предотвратяване и разкриване на конфликт на интереси на Народното събрание

    Делови и бизнес интереси:

    1. Бил е в управлението на:
    Няма

    2. Има/л участие в:
    Няма

    3. Декларирал акции/дялове в:
    Няма

    4. Професионален опит и делови/бизнес интереси в областта на:
    Неправителствен сектор, друга търговска дейност

    5. Управление/контрол на НПО:
    Председател е на учинищното настоятелство на III ОУ „Д-р Петър Берон”Монтана;

    6. Декларирани финансови задължения:

    - с остатък 40 000лв кредит за офис към Райфайзенбанк;
    - два кредита с месечна вноска 4200лв към ДСК;
    - кредит за закупуване на жилище с месечна вноска 2500лв към ОББ.
Одобрение:
14 одобряват
65 не одобряват
Посещения: 978

Законопроекти

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за кадастъра и имотния регистър Внесен сряда, 05 септември 2012

Законопроект за изменение и допълнение на Изборния кодекс Внесен вторник, 10 юли 2012

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за горите Внесен вторник, 03 юли 2012

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за пряко участие на гражданите в държавната власт и местното самоуправление Внесен сряда, 04 април 2012

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за гражданската регистрация Внесен петък, 23 март 2012

Законопроект за отнемане на незаконно придобито имущество Внесен вторник, 17 януари 2012

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за устройството на държавния бюджет Внесен четвъртък, 26 май 2011

Законопроект за изменение и допълнение на Конституцията на Република България Внесен четвъртък, 26 май 2011

Законопроект за изменение на Изборния кодекс Внесен вторник, 10 май 2011

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за съдебната власт Внесен четвъртък, 15 юли 2010

Проект на Изборен кодекс Внесен четвъртък, 04 ноември 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Наказателно-процесуалния кодекс Внесен четвъртък, 15 юли 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за приватизация и следприватизационен контрол Внесен четвъртък, 03 юни 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за прякото участие на гражданите в държавната власт и местното самоуправление Внесен понеделник, 11 октомври 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за здравето Внесен четвъртък, 18 февруари 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Гражданския процесуален кодекс Внесен петък, 11 декември 2009

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за пътищата Внесен петък, 21 август 2009

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за специалните разузнавателни средства Внесен вторник, 29 септември 2009

Парламентарни питания

Няма

Искра Фидосова Искренова в медиите

Няма

Видео

%%VIDEOS%%