Вход | Регистрация

Отворен Парламент

граждански гласове

Емил Йорданов Радев, Избирателен район 3-Варна

Емил Йорданов Радев
  • Дата и място на раждане: 26 май 1971г.; Варна, България
  • Професия: юрист
  • Семейно положение: женен
  • Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%
  • Избирателен район: 3-ВАРНА
  • Партийна принадлежност: Парламентарна група на ПП ГЕРБ
  • Приемна на депутата в избирателния район: Приемна на ГЕРБ във Варна, ул. „Бенковска” 1,
    Лице за контакт: Пламена Христова и Лора Кръстева
    E-mail: Priemna.varna@gmail.com, 052/060 015 
  • Телефон за връзка с депутата и/или неговите сътрудници: 052/060 015
  • E-mail: emil.radev@parliament.bg
  • Официална страница: няма
  • Лична страница: няма
  • Twitter: няма
  • Facebook: няма
  • Образование на депутата: Средно образование: Първа езикова гимназия „Христо Кабакчиев“ град Варна

    Висше образование: Икономически университет Варна, специалност Право, Магистърска степен 
  • Последна месторабота: Управляващ съдружник в адвокатска кантора
  • Още данни за депутата: Информацията е взета от Регистъра по Закона за предотвратяване и разкриване на конфликт на интереси на Народното събрание

    Делови и бизнес интереси:

    1. Бил е в управлението на:
    Няма

    2. Има/л участие в:
    - Вилидж фрутс АД;
    - „Инвест консултинг 2002”АД;
    - Сиско ООД;

    3. Декларирал акции/дялове в:
    - „Инвест консултинг 2002”АД - 2211 акции;
    - Сиско ООД - 25 дружествени дяла;

    4. Професионален опит и делови/бизнес интереси в областта на:
    Земеделие и ХВП, финансови/правни консултантски услуги, друга търговска дейност

    5. Управление/контрол на НПО:
    Няма

    6. Декларирани финансови задължения:
    Няма
Одобрение:
6 одобряват
2 не одобряват
Посещения: 4909

Законопроекти

Законопроект за изменение и допълнение на Търговския закон Внесен сряда, 05 септември 2012

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за пряко участие на гражданите в държавната власт и местното самоуправление Внесен сряда, 04 април 2012

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за гражданската регистрация Внесен петък, 23 март 2012

Законопроект за допълнение на Закона за морските пространства, вътрешните водни пътища и пристанищата на Република България Внесен сряда, 15 февруари 2012

Законопроект за изменение и допълнение на Гражданския процесуален кодекс Внесен вторник, 14 февруари 2012

Законопроект за изменение и допълнение на Наказателно-процесуалния кодекс Внесен сряда, 25 януари 2012

Законопроект за допълнение на Закона за търговския регистър Внесен сряда, 14 декември 2011

Законопроект за изменение и допълнение на Кодекса на труда Внесен петък, 10 юни 2011

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за устройството на държавния бюджет Внесен четвъртък, 26 май 2011

Законопроект за изменение и допълнение на Конституцията на Република България Внесен четвъртък, 26 май 2011

Законопроект за изменение и допълнение на Кодекса на труда Внесен сряда, 16 февруари 2011

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за съдебната власт Внесен сряда, 09 февруари 2011

Законопроект за изменение на Наказателния кодекс Внесен петък, 04 февруари 2011

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за движението по пътищата Внесен четвъртък, 21 октомври 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за обществените поръчки Внесен четвъртък, 22 април 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Гражданския процесуален кодекс Внесен петък, 30 юли 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за съдебната власт Внесен четвъртък, 15 юли 2010

Проект на Изборен кодекс Внесен четвъртък, 04 ноември 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Търговския закон Внесен петък, 30 юли 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Гражданския процесуален кодекс Внесен петък, 11 декември 2009

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за събранията, митингите и манифестациите Внесен вторник, 10 ноември 2009

Парламентарни питания

Няма

Емил Йорданов Радев в медиите

Първа · Предна · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · Следваща · Последна

Видео

%%VIDEOS%%

Член на комисии

От сряда, 01 юни 2011 е член на Временна комисия за обсъждане на Законопроект за изменение и допълнение на Конституцията на Република България, вх. № 154-01-50, внесен на 26 май 2011 година от група народни представители

От сряда, 01 февруари 2012 е член на Временна анкетна комисия за проучване на факти и обстоятелства относно случаи, изнесени през последните дни в общественото и медийното пространство, на полицейско насилие, както и на опити за оказване на влияние и политически натиск върху правоохранителни и правораздавателни органи

От четвъртък, 22 март 2012 е член на Временна анкетна комисия за изясняване на изнесените в медийното пространство факти и обстоятелства относно лобисткия скандал свързан с управлението на Тройната коалиция и предоставените 1,5 милиона евро на австрийския лобист Петер Хохегер

От сряда, 29 юли 2009 е член на КОМИСИЯ ПО ПРАВНИ ВЪПРОСИ

От сряда, 11 април 2012 е член на КОМИСИЯ ЗА БОРБА С КОРУПЦИЯТА И КОНФЛИКТ НА ИНТЕРЕСИ И ПАРЛАМЕНТАРНА ЕТИКА

От сряда, 29 юли 2009 е член на КОМИСИЯ ПО ЕВРОПЕЙСКИТЕ ВЪПРОСИ И КОНТРОЛ НА ЕВРОПЕЙСКИТЕ ФОНДОВЕ