Вход | Регистрация

Отворен Парламент

граждански гласове

Делян Александров Добрев, Избирателен район 29-Хасково

Делян Александров Добрев
  • Дата и място на раждане: 14 май 1978г.; Хасково, България
  • Професия: икономист
  • Семейно положение: женен
  • Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%
  • Избирателен район: 29-ХАСКОВО
  • Партийна принадлежност: Парламентарна група на ПП ГЕРБ
  • E-mail: delian.dobrev@parliament.bg
  • Официална страница: няма
  • Лична страница: няма
  • Twitter: няма
  • Facebook: няма
Одобрение:
0 одобряват
1 не одобряват
Посещения: 505

Законопроекти

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за хазарта Внесен четвъртък, 24 февруари 2011

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за хазарта Внесен сряда, 16 февруари 2011

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за съдебната власт Внесен четвъртък, 15 юли 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за висшето образование Внесен петък, 11 юни 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за Комисията за финансов надзор Внесен сряда, 21 април 2010

Проект на Изборен кодекс Внесен четвъртък, 04 ноември 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Наказателно-процесуалния кодекс Внесен четвъртък, 15 юли 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за приватизация и следприватизационен контрол Внесен четвъртък, 03 юни 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за здравето Внесен четвъртък, 18 февруари 2010

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за приватизация и следприватизационен контрол Внесен вторник, 10 ноември 2009

Парламентарни питания

27 ноември 2009
Въпрос към Симеон Дянков, Заместник министър-председател и министър на финансите относно изпълнение на постановления на Министерския съвет за предоставяне на бюджетни средства за увеличаване капитала на "Българския енергиен холдинг" ЕАД

Делян Александров Добрев в медиите

Няма

Видео

%%VIDEOS%%

Член на комисии

От сряда, 14 юли 2010 е зам.-председател на КОМИСИЯ ПО ИКОНОМИЧЕСКАТА ПОЛИТИКА, ЕНЕРГЕТИКА И ТУРИЗЪМ

От сряда, 29 юли 2009 е член на КОМИСИЯ ПО БЮДЖЕТ И ФИНАНСИ

От четвъртък, 30 юли 2009 е член на КОМИСИЯ ПО ИКОНОМИЧЕСКАТА ПОЛИТИКА, ЕНЕРГЕТИКА И ТУРИЗЪМ

Член на групи за приятелство